teoria uczy -
praktyka inspiruje

Hotel Academy

HotelAcademy to nowa filozofia szkoleń połączonych z zaawansowanym doradztwem. Praktyczne tematy z zakresu marketingu i sprzedaży oraz wysoki standard szkoleń – to nasze wyróżniki!

Dokładnie analizujemy indywidualne potrzeby uczestników naszych warsztatów i dostarczamy dla nich programy spełniające ich oczekiwania.

Szkolenia indywidualne

Przewagą oferowanych przez nas szkoleń jest możliwość dostosowania zajęć do specyfiki i aktualnych wyzwań przed którymi w obecnej sytuacji stoi hotel. W ten sposób szkolenie zyskuje dodatkowy aspekt praktyczny a wypracowane na nim rozwiązania mogą niemal od razu być przekładane na grunt pracy zawodowej.

Sprzedaż
i marketing

Poznaj kluczowe zagadnienia związane z rolą sprzedaży i marketingu w hotelu począwszy od aspektów tworzenia strategicznego planu sprzedażowo-marketingowego, poprzez zarządzanie sprzedażą, kreowanie działań marketingowych, a kończąc na profesjonalnej obsłudze Gościa hotelowego.

więcej

Social
media

Samodzielnie kreuj zyskowne działania marketingowe w mediach społecznościowych i weryfikuj ich skuteczności. Odkryj tajniki Facebook’a, instagrama, LinkedIn i prowadź komunikację spolecznosciową dokładnie tam gdzie są Twoi Goście!

więcej

Zarządzanie
doświadczeniem klienta

Customer Experience to suma wszystkich doświadczeń jakie zdobywa klient w zetknięciu z naszą firmą we wszystkich możliwych kanałach kontaktu i punktach styku przez cały okres trwania jego relacji! Nie zawiedź go na żadnym z etapów tej ścieżki!

więcej

E-mail
marketing

E-mailing marketing to jedna z najtańszych i w dalszym ciągu najskuteczniejszych form reklamy w sieci internetowej. Wykorzystuj ją z poszanowaniem prywatności odbiorców i skutecznie buduj relacje z klientami.

więcej

Google
ads

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć do swojej witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy też zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili lub wracali na Twoją stronę – Google Ads jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

więcej

Pozyskiwanie
klienta biznesowego

Praktyczne warsztaty pozyskiwania klientów biznesowych i konferencyjnych dla managerów obiektów hotelowych. Dowiedz się jak zorganizować sprzedaż w hotelu, aby osiągnąć regularne, stabilne wpływy z organizacji szkoleń, konferencji i turystyki biznesowej.

więcej

Analityka
marketingowa

Google Analytics stanowi narzędzie pozwalające na bieżącą analizę zachowań użytkowników odwiedzających Twoją stronę internetową, a także pomiar wielkości sprzedaży i liczby konwersji. Poznaj możliwości narzędzia i opcje jego zastosowania w codziennych działaniach marketingu internetowego.

więcej

Zarządzanie
wizerunkiem restauracji

Odkryj potencjał mediów społecznościowych i sieci internetowej w kreowaniu wizerunku Twojej restauracji! Wykorzystując pozyskaną w ramach warsztatów wiedzę uzyskasz kompetencje pozwalające na zwiększenie zasięgów, a także wybór najefektywniejszych działań w mediach społecznościowych.

więcej

Wybrane opinie

"Trenerka prowadząc warsztaty wykazała się doskonałym przygotowaniem i wiedzą merytoryczną oraz przeprowadziła warsztaty w sposób w pełni profesjonalny nawiązując równocześnie szybko kontakt z uczestnikami, co zostało uwidocznione w pozytywnych ocenach poszkoleniowych."
Katarzyna Ożóg

"Profesjonalizm, który cechuje Panią Dagmarę Plata-Alf pozwala mi zarekomendować ją, jako wyśmienitego trenera."
Izabela Koch

"Przygotowanie merytoryczne, sposób prezentacji oraz zakres poruszanych tematów potwierdza profesjonalizm i dużą wiedzę Pani Dagmary w obszarze e-marketingu. Indywidualnie przygotowany program szkolenia został bardzo dobrze przyjęty przez uczestników, a pozytywne komentarze, które docierały do nas po spotkaniu skłaniają nas do dalszej współpracy przy realizacji podobnych projektów."
Krystyna Hartenberger-Pater

"Pani Dagmara przeprowadziła w ramach projektu szkolenia, których jakość została wysoko oceniona przez firmę, jak i uczestników."
Danuta Bluj

Webinaria

Jeszcze nigdy zdobywanie wiedzy nie było tak proste, szybkie i wygodne! Praktyczna wiedza do wykorzystania podana w przystępnej formie i dostępna z każdej lokalizacji – to największe zalety webinarium. Wśród bogatej oferty szkoleń internetowych, webinaria odbywające się na żywo, zajmują szczególne miejsce. Pozwalają bowiem łączyć tradycyjną formę nauki z nowoczesną formą edukacji przez Internet.

Skontaktuj się z nami i zapisz na konsultację on-line!

Materiały dydaktyczne