HOTEL MEDIA GROUP NA MEETINGS WEEK POLAND

Od 19 do 23 marca 2018 zespół Hotel Media Group wziął udział w konferencji Meetings Week Poland 2018 w Warszawie. Jest to coroczny tydzień wydarzeń edukacyjnych i promocyjnych branży polskiego przemysłu spotkań. Poza zdobyciem ogromnej dawki wiedzy najlepszych specjalistów, można było wymienić się doświadczeniami branży spotkań oraz nawiązać wiele cennych kontaktów. MWP przyciąga osoby zaangażowane w tworzenie i kierowanie eventów, przedstawicieli hoteli i agencji eventowych, instytucje i stowarzyszenia odpowiedzialne za planowanie wydarzeń, podróży i spotkań służbowych.

Hotel Media Group był partnerem relacjonującym wydarzenie w social mediach. Mogliście nas zarówno spotkać na stoisku HMG, jak również z mikrofonem i aparatem w akcji. Czwartego dnia Meetings Week Poland podczas Konferencji SKKP Dagmara wygłosiła prelekcję pt. „Rewolucyjne zmiany w polityce Facebooka”. Głównymi punktami wystąpienia były: wzrost znaczenia transmisji live, rozważne kierowanie komunikacji z odbiorcami oraz stawianie na autentyczność oraz lokalność. Dagmara również podkreśliła: „Obecność w social mediach powinna być motywowana świadomą potrzebą”.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy oraz zdobycia cennych inspiracji i ogromnej dawki merytorycznej wiedzy. Był to owocny i pracowity tydzień, który będziemy długo wspominać.

2