Sesja zdjęciowa pod media społecznościowe w Browarze Mariackim

Piękne, estetyczne i przyciągające wzrok zdjęcia są kluczowym elementem profesjonalnego fanpage’a restauracji czy hotelu. W ramach działań naszej agencji marketingowej wspieramy obiekty w zakresie przygotowań bazy zdjęć pod social media.

Wykonujemy zdjęcia zarówno profesjonalnym sprzętem fotograficznym, jak i telefonem – taki zabieg ma na celu zróżnicowanie komunikacji. Pragniemy, aby baza zawierała nie tylko filmy i zdjęcia, ale także boomerangi, gif’y, a od niedawna również filmy i zdjęcia 360( to nowość w naszej ofercie).

Hotel Mariacki jest jednym z naszych partnerów, którego regularnie odwiedzamy w celu realizacji sesji zdjęciowej pod media społecznościowe. Podczas naszej ostatniej wizyty zgromadziłyśmy solidny materiał: zdjęcia potraw, konceptualne zdjęcia i filmy cocktaili, zdjęcia pracowników i wnętrz pokoi. Tego dnia sfotografowałyśmy również ekipę filmową Dzień Dobry TVN, która kręciła reportaż na terenie obiektu. To był interesujący, kreatywny i niezwykle produktywny dzień.

Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć na Facebooku oraz Instagramie Hotelu Mariackiego i Browaru Mariackiego. Zachęcamy do zaglądnięcia i podzielenia się z nami opinią.

2