Poznaj tajemnice Google AdWords, czyli szkolenie z Dagmara.

W zeszłym miesiącu odbyły się bardzo ciekawe warsztaty dla właścicieli hoteli, managerów i pracowników działu marketingu, które zorganizowane było w ramach szkoleń Hoteli Plus. W szkoleniu o tym jak “Prowadzić kampanie w Google AdWords przez hotele” wzięli udział hotelarze z całej Polski reprezentujący różnego rodzaju hotele i prywatne apartamenty.

Szkolenie było w 100% interaktywne a uczestnicy aktywnie brali udział w dyskusji, ćwiczeniach i prezentacjach. Razem z prowadząca Dagmarą, każdy uczestnik krok po kroku analizował różne opcje w Google AdWords na swoich laptopach dzięki czemu można było nie tylko rozwinąć wiedzę ale dowiedzieć się jak poprawnie używać wszystkich opcji reklamowania w internecie.

Szkolenie dostosowane było również co do oczekiwań biorących w nim udział. Na samym początku każdy opowiedział na jakim rodzaju wiedzy mu zależy i Dagmara pomogła rozwiązać wszystkie problemy, a także ważne dla uczestników zagadnienia. Na samym końcu, każdy mógł wykazać się zdobytą przez siebie wiedzą podczas ćwiczeń.
Jeśli poczukujecie szkolenia podczas którego chcecie rozwinąć swoja wiedzę z zakresu “hotelarskiego marketingu” to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

7