Hotel Media Group partnerem sieci Hotele Plus

Hotele Plus i Hotel Media Group zdecydowały się na partnerstwo, aby połączyć wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Dzięki współpracy obu firm zdecydowanie rozszerzy się portfolio profesjonalnych usług dostępnych dla hotelarzy i restauratorów w Polsce. Hotel Media Group przygotowała specjalną ofertę marketingową dostosowaną do specyfiki obiektów zrzeszonych w ramach grupy wsparcia Hotele Plus. Nawiązanie współpracy z pewnością zaowocuje nowymi, ciekawymi projektami dla klientów Hotele Plus i Hotel Media Group, którzy będą mogli korzystać z zasobów wiedzy i doświadczenia obu firm.

Sieć Hotele Plus zrzesza obiekty hotelarskie i restauracyjne, może do niej przystąpić każdy obiekt oferujący usługi noclegowe i gastronomiczne. Założeniem działalności jest wsparcie właścicieli i osób zarządzających obiektami m.in. doradztwa operacyjnego i inwestycyjnego, rekrutacji i szkoleń pracowników oraz pomocy w zakresie pozyskiwania dotacji. Na stałe z siecią Hotele Plus współpracuje znane i doświadczone grono ekspertów branżowych, związanych od lat z branżą hotelarską i gastronomiczną. Zgromadzeni wokół firmy partnerzy biznesowi, do których dostęp uzyskują hotelarze i restauratorzy to gwarancja zmniejszenia wydatków i ograniczenia kosztów dzięki dedykowanej da członków Hotele Plus ofercie rabatów i przywilejów.

Hotel Media Group to błyskawicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w świadczeniu usług i doradztwie z zakresu marketingu i sprzedaży usług hotelarskich i restauracyjnych. Celem firmy jest generowanie kreatywnych i zyskownych projektów marketingowych poprzez dostarczanie kompleksowych, dopasowanych do Klienta rozwiązań marketingowych dla restauracji i hoteli. W ofercie usług firmy znajdują się m.in. tworzenie kreacji graficznych, realizacja witryn internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych Google AdWords, a także opieka nad mediami społecznościowymi. Specjalizują się także w realizacji szkoleń marketingowo-sprzedażowych połączonych z zaawansowanym doradztwem.

9