Zarządzaj skutecznie marketingiem swojej restauracji

11 kwietnia zapraszamy Was na nasze najnowsze szkolenie realizowane we współpracy z Managerem zewnętrznym restauracji (Vision for Business): “Skuteczny i nowoczesny marketing Twojej restauracji”, który odbędzie się w Warszawie, w Restauracji Traktat. Nasze kilku godzinne warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych minimalizacją wydatków na wszelakie zbędne działania reklamowe. Każdy z uczestników poszerzy swoją wiedzę i dowie się jak skutecznie inwestować w marketing, aby przynosił zyski.

Podczas trwania warsztatów poruszymy wiele ważnych i ciekawych tematów. Dowiecie się Państwo, jak powinna wyglądać i co powinna zawierać idealna strona internetowa, a także jak skutecznie prowadzić komunikację na profilu restauracji na Facebook’u (dla tych, którym to sprawia wiele trudności przybliżymy również tajniki skutecznej reklamy w ramach Facebook Ads). Podczas warsztatów pokażemy Wam jak dzięki zdjęciom i krótkim filmom video na Instagramie przyciągnąć nowych klientów do restauracji i sprawić, aby do niej wrócili.

Wszystkie tematy poruszone na szkoleniu zostały wybrane bardzo starannie, tak aby każdy uczestnik dowiedział się również jak najwięcej o skutecznym promowaniu w wyszukiwarce Google, dzięki tworzeniu reklam w Google AdWords.

Szkolenie poprowadzi Dagmara, która w naszej firmie specjalizuje się w doradztwie i prowadzeniu działań marketingowych dla hoteli i restauracji.

Cena promocyjna dla pierwszych 20 osób to 269zł, a cena standardowa to 299zł. W cenie oferujemy przerwy kawowe i lunch. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką marketingu w restauracji i nie tylko.

11