Odwiedziny w hotelu Witek

#HotelMediaGroupWPracy – 16 marca Kasia i Magda z naszego zespołu odwiedziły hotel jednego z naszych partnerów, tj. Hotel Witek zlokalizowany w Modlniczce koło Krakowa. Dziewczyny spędziły tam parę godzin na robieniu sesji zdjęciowych w różnych pomieszczeniach i salach konferencyjnych a także na poznawaniu pracowników.
 
Podczas czasu spędzonego w Hotelu udało im się zrobić ponad sto zdjęć, które po małej obróbce użyjemy na fan page’u, także na koncie Instagram Hotelu Witek, którymi się zajmujemy. Oprowadzanie po hotelu rozpoczęło się w salach konferencyjnych, które były już przygotowane pod szkolenia i konferencje. Kolejnym ważnym miejscem do zrobienia sesji zdjęciowej był piękny salon VIP, który idealnie nadaje się nie tylko na eleganckie spotkania biznesowe ale też na spotkania rodzinne i obiady w gronie najbliższych. W salonie znajduje się piękny kominek i eleganckie meble, które zostały dokładnie sfotografowane przez nasze wysłanniczki.
 
W Hotelu Witek odbywało się tego dnia wiele różnych spotkań i konferencji a także prezentacja obuwia, którą dziewczyny również miały okazję odwiedzić. Dzięki pomocy Asenaty z działu marketingi, Kasia i Magda przygotowały przepiękne zdjęcia hotelu, które już wkrótce znajdziecie na ich Instagramie i pod postami, które wrzucane są codziennie na stronie Facebook Hotelu Witek.
 
Na koniec bardzo produktywnej wizyty, dziewczyny zostały zaproszone na obiad w restauracji hotelowej gdzie również wykonały wiele pięknych zdjęć i spróbowały pysznych dań przyrządzonych przez Szefa Kuchni. To była bardzo ciekawa i produktywna wizyta.

8