ITB Berlin

Marzec jest świętem podróżników i pracowników branży turystycznej. Targi ITB Berlin już od wielu lat przyciągają tysiące turystów i wystawców z całego świata. Podczas kilku dni targów przedstawiciele branży turystycznej mają nieograniczone możliwości nawiązywania nowych kontaktów biznesowych z firmami i biurami podróży.

Targi ITB Berlin to również niesamowita podróż dookoła świata. Tylko tutaj podczas kilku dni możecie pospacerować po Europie i Ameryce Północnej odwiedzając przy okazji Afrykę, Oceanię albo Australię. Zanim wybierzecie się na targi mamy dla Was jedną radę, koniecznie przygotujcie sobie wygodne obuwie. Wszystkie hale w których znajdziecie reprezentacje różnych kontynentów, mają łącznie ponad 160,000 metrów kwadratowych. Przygotujcie się na wielogodzinne chodzenie i stanie w kolejkach do niektórych wystawców.

Targi ITB to również niesamowite możliwości nawiązania współpracy między blogerami piszącymi o turystyce, hotelach lub podróżach, a firmami albo sieciami hoteli. Podczas eventu mogą oni umówić się na spotkania z wybranymi przedstawicielami branży turystycznej i hoteli a także wziąć udział w Blogger Speed Dating, czyli 8 minutowych spotkaniach z wcześniej umówionymi wystawcami.

Podczas targów ITB każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście nie możemy się doczekać kolejnej edycji w 2018 roku. Mamy nadzieję odwiedzić jeszcze więcej wystawców, poznać nowe ciekawe osoby i nauczyć się interesujących rzeczy o nowych kulturach.

7