Jesteśmy na nowych trendach w turystyce!

Już pod koniec marca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się coroczna konferencja “Nowe Trendy w Turystyce”. Przygotujcie się na dzień pełen wrażeń i porządnej dawki wiedzy, ponieważ 31 marca będziecie mieli możliwość wysłuchania wielu intersujących warsztatów, prezentacji i poznać ciekawych prelegentów, wśród których będzie Dagmara.

Dagmara poprowadzi dwugodzinny warsztat “Zarządzanie wizerunkiem restauracji w sieci internetowej”, dzięki któremu odkryjecie potencjał Internetu i Social Mediów kreując wizerunek Waszej restauracji. Wiedza pozyskana podczas warsztatu pozwoli Wam na zwiększenie zasięgów Waszych postów poprzez wybór najefektywniejszych działań na Facebook’u, Instagram’ie albo w blogosferze.

Dzięki doświadczeniu i pasji Dagmary do marketingu oraz zarządzania, odkryjecie Państwo jakie informacje o Waszej restauracji kryje wyszukiwarka Google i portale opiniotórcze – takie jak TripAdvisor albo Zomato. Po szkoleniu zdobędziecie Państwo praktyczną wiedzę o tym jak przyciągnąć nowych klientów i sprawić, żeby wrócili.

Serdecznie zapraszamy do Gdańska już 31 marca!

10