Z wizytą w Poznaniu

22 lutego miało miejsce bardzo ciekawe szkolenie prowadzone przez CEO naszej firmy. “Jak otworzyć własną restaurację i odnieść sukces w branży gastronomicznej” to tytuł wykładu, który Dagmara przygotowała na spotkanie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Program wykładu obejmował wiele ciekawych i cennych tematów dla wszystkich zainteresowanych otwarciem własnej restauracji. Na wykładzie można było nauczyć się o budowaniu strategii nowej marki i analizie rynku oraz poznać metody badania konkurencji.
Innym ważnym zagadnieniem poruszonym podczas wykładu było prognozowanie przychodów w planowaniu inwestycji, tak ważnym dla wielu z uczestników temacie.

Dzięki pasji Dagmary do marketingu słuchacze dowiedzieli się również o tym jak stworzyć skuteczną kampanię reklamową dla nowej restauracji. Poruszone zostały tematy Social Mediów (Facebook, Instagram, Blogsfera) a także Google Ads i innych tradycyjnych form reklamy.

Dagmara, która w branży HoReCa działa już od ponad 14 lat jest autorką wielu artykułów z zakresu marketingu oraz zarządzania. Jej doświadczenie i pasja przyciągają wielu gości na wszystkie prowadzone przez nią warsztaty, na których z wielką chęcią dzieli się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami nabytymi przez wiele lat pracy w branży.

9