Rentowny Hotel – Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli

Już 27 października 2016 odbędzie się 4. edycja Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych Rentowny Hotel. Wydarzenie to na dobre wpisało się w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń hotelarskich. W tym roku odbędzie się w centrum Warszawy, w hotelu Marriott.

Październikowa konferencja opierać się będzie na sześciu filarach tematycznych, szczególnie istotnych dla obiektów hotelowych w świetle rynkowych trendów i codziennych wyzwań.

Marketing Hotelu, gdzie poruszona będzie problematyka poruszania się po królestwie medialnym dzisiejszej komunikacji – internecie, a także automatyzacji marketingu i innych nowatorskich trikach marketingowych.

Rentowność Food & Beverage, czyli jak stworzyć najbardziej efektywną kartę menu, ale i jak analizować Food Cost w restauracji.

Revenue Management, praktyczny warsztat traktujący m.in. o tym, jak różnicować ceny i dzielić klientów na grupy, by maksymalizować przychody, nie tracąc przy tym nic z renomy marki.

Dotacje w branży hotelarskiej, wykład traktujący o funduszach, z jakich hotele mogą korzystać, a także, o tym, jak przygotować się do aplikowania o nie.

Zarządzanie Personelem, tj. rzecz o tym, czy i kiedy warto zatrudniać pracowników ze Wschodu, a także, jak motywować zespół i kształtować świadomość pro-sprzedażową wśród pracowników.

Biznes Konferencyjny, czyli jak skutecznie dotrzeć do organizatorów szkoleń i konferencji oraz w jakie technologie wyposażyć hotel, by partnerzy właśnie z nami chcieli współpracować.

Ale Kongres to przede wszystkim ludzie i inspirujące spotkanie. Za poszczególne bloki tematyczne odpowiadać będą starannie dobrani trenerzy związani z branżą. Adam Latek, Krzysztof Głąbiński, Paweł Tabor, Paweł Brandys, Grzegorz Asman oraz Dagmara Plata-Alf, zarządzająca Hotel Media Group – to wybrani na ten dzień prelegenci i eksperci w swojej dziedzinie. Kongres to także ponad 300 uczestników i możliwość wymiany doświadczeń także podczas kuluarowych rozmów. To także budowanie społeczności, którą łączy tematyka rentownego hotelu.

Do zobaczenia już 27 października!

10